Добро пожаловать, посетитель! [ Регистрация | Войтиrss

Продвижение сайта

Добавить объявление
 

Договірна грн.

Продам мікроелементи компанії Валагро (Бороплюс, Брексил, ДП-11, Феррілен, Молібіон, Валагро EDTA)

  • Населённый пункт: Черкаська обл., м.Умань
  • Регион: Вся Украина
  • Страна: Украина
  • Номер телефона: +38 (093) 494-56-43
  • Опубликовано: 01.04.2015 12:25
  • Действительно: Срок этого объявления истек
Продам мікроелементи компанії Валагро (Бороплюс, Брексил, ДП-11, Феррілен, Молібіон, Валагро EDTA)

Объявление

Комплексне рідке добриво Бороплюс з високим вмістом бору та етаноламіну для усунення дефіциту бору. Вміст бору у препараті складає не менше 11,00 %. Застосовується як для листового, так і для кореневого підживлення. Препарат поєднуєтьтся з більшістю пестицидів. Тара – пляшки об’ємом 1 л та каністри об’ємом 5 л. Виробник – Valagro (Валагро), Італія.

Лінійка добрив Брексил на основі хелатуючого агенту природного походження для профілактики та усунення симптомів дефіциту поживних речовин. Представлена у вигляді коктейлів мікроелементів (Combi, Mix, Multi) або монохелатів (Ca, Fe, Mg, Mn, Zn). Добриво відзначається високою проникаючою здатністю, повною та швидкою водорозчинністю гранул препарату, що у поєднанні з новітнім транспортним агентом забезпечує його максимальне поглинання листям рослини без виникнення осаду на листовій поверхні. Застосовується для листового підживлення. Препарат поєднуєтьтся з більшістю пестицидів. Тара – пакети вагою 1 та 5 кг. Виробник – Valagro (Валагро), Італія.

Добриво ДП-11 у вигляді порошкоподібного високостабільного хелатованого залізаз повною відсутністю фітотоксичності при листовому підживленні та високою ефективністю при використанні у системах малооб’ємної гідропоніки. Вміст заліза у препараті складає 11,00 %. Добриво стабільне при рН грунту від 1,5 до 7,5. Застосовується для листового підживлення та у системах малооб’ємної гідропоніки. Препарат поєднуєтьтся з більшістю пестицидів. Тара – мішок вагою 25 кг. Виробник – Valagro (Валагро), Італія.

Найстабільніше добриво Феррілен компанії Валагро з найвищим вмістом заліза у своєму складі. Усуває дефіцит заліза та лікує хлороз як результат його виникнення. Вміст заліза EDDHA у препараті складає 6,0 %. Вміст заліза EDDHA в формулі Orto-Orto у препараті складає 4,8 %. Добриво стабільне при рН грунту від 3,0 до 9,0. Застосовується для кореневого підживлення та у системах гідропоніки. Препарат можна поєднувати з будь-якими добривами та засобами захисту рослин. Тара – пакети вагою 1 та 5 кг. Виробник – Valagro (Валагро), Італія.

Препарат Молібіон призначений для зниження ризику накопичення нітратів. Постачає тканинам рослини молібден для відновлення нормального азотного обміну. Позитивно впливає на ріст рослини. Вміст молібдену у препараті складає 8,0 %. Застосовується як для листового, так і для кореневого підживлення. Препарат можна поєднувати з будь-якими добривами та засобами захисту рослин. Тара – пляшки об’ємом 1 л. Виробник – Valagro (Валагро), Італія.

Повний спектр хелатів мікроелементів у окремих формах та сумішах. Валагро EDTA попереджає та профілактує дефіцит мікроелементів. Застосовується як для листового, так і для кореневого підживлення. Хелати Валагро сумісні з добривами та засобами захисту рослин різних видів. Тара – пакети вагою 1 та 5 кг. Виробник – Valagro (Валагро), Італія.

Продукція відпускається на умовах передоплати цілими тарними одиницями без нарахування ПДВ. Ціна на продукцію розраховується по курсу міжбанку на момент оплати замовлення. В залежності від об’єму Вашого замовлення можлива знижка або безкоштовна адресна доставка будь-якою кур’єрською службою. Працюємо по всій Україні. Виключно оригінальна продукція. Для отримання більш детальної інформації щодо представленого продукту, зателефонуйте нам по телефону, напишіть листа на електронну пошту або відвідайте сайт нашої компанії: agrozzr.com.ua.

ID объявления: 203551bb8d3c75e5