Добро пожаловать, посетитель! [ Регистрация | Войтиrss

Продвижение сайта

Добавить объявление
 

Договірна грн.

Купуємо прополіс

  • Регион: Волынская область
  • Страна: Украина
  • Номер телефона: +380976966661
  • Опубликовано: 07.03.2015 22:10
  • Действительно: Срок этого объявления истек
Купуємо прополіс

Объявление

Основа прополісу — захисні речовини самих рослин. Бджоли вибирають ті рослини, які потім дають речовини прополісу, що мають бактерицидну дію. ПРОПОЛІС — це унікальна речовина природного походження, що володіє стійким і дуже приємним солодкувато-бальзамічним запахом. Як правило, бджоли збирають з весняних бруньок дерев клейкі речовини і їх модифікують своїми ферментами — так і виробляється цей унікальний продукт. Прополіс ще називають бджолиним клеєм, так як бджоли використовують його для замазування щілин та ізоляції від сторонніх предметів у вулику, таким чином захищаючи його від протягів і зберігаючи в ньому особливий мікроклімат. Основною властивістю прополісу є знищення бактерій у вулику і запобігання бджолиної сім’ї від вірусів і грибків, таким же чином, він діє в організмі людини. Науково доведено, що прополіс має антибактеріальну та антибіотичну активність. За своїми фізичними властивостями Прополіс нагадує смолисту речовина темного кольору і має специфічний гірко-пекучий присмак.
До складу прополісу входять смолисті речовини, ефірні олії, віск, пилок і механічні домішки. У прополісі виявлені вітаміни і велика кількість мікроелементів: вуглець, водень, кальцій, фосфор, азот, кисень, марганець, кобальт, мідь, молібден, цинк, фтор, сірка, селен та ін.

Прополіс застосовують при захворюваннях вуха, горла, носа, слизової оболонки порожнини рота.

Прополісом лікують багато шкірні захворювання, прості довго не загоюються рани, шкірні виразки, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, гінекологічні захворювання запального характеру, геморой, неврит, радикуліт, бронхіти, бронхіальну астму, запалення легенів, туберкульоз.

Ефективне застосування прополісу в стоматології як знеболювальний засіб і при пародонтозах.

Виявлено активність прополісу по відношенню до вірусу грипу. Прополіс підсилює і пролонгує протимікробну активність антибіотиків, інгібує поява антибіотикостійкість форм. Крім того, прополіс підсилює антибактеріальну дію антибіотиків.

Цінним є й те, що прополіс стимулює неспецифічні і специфічні фактори імунітету, збільшує захисні і пристосовні сили організму.

Прополіс очищає клітинні мембрани, видаляє холестерол, нормалізує дихання клітин, відновлює уражену тканину, бере участь в регуляції ендокринної системи.

Для прополісу властиво антиоксидантну дію, що важливо в онкології. Прополіс не токсичний, не має канцерогенну дію.

Флавоноїди прополісу впливають на тонус гладкої мускулатури, надають спазмолітичну і противиразкову дію. Прополісу властиво швидке протівовосплітельное дію, а так само потужний анестезуючий ефект.

ID объявления: 28454fb5af240254

Информация об авторе

Другие объявления этого автора:

  • Больше нет объявлений.
Страничка автора»